Rezervační systém

Pravidla rezervačního systému

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služby. 

Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám zajištění místa.

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.

Rezervační systém je založen jako kreditní, což znamená, že každý klient, který bude chtít využívat nabízených aktivit si musí v předstihu rezervace zajistit jeho dostatečnou výši, nebo musí mít zakoupenu elektronickou permanentku. Bez dostatečného kreditu Vám systém neumožní provést rezervaci. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informován na registrovaný email. O některých službách budete informován formou SMS na registrovaný mobilní telefon.

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace a provozní řád studia Punk Jóga. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem, souhlasíte s dodržováním provozního řádu studia Punk Jóga.

Registraci může provést každý, kdo chce využívat služby provozovny.

Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému

Po otevření stránky z přijatého odkazu, klikněte na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena. 

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient Na jednu registraci lze rezervovat dvě místa. Rezervaci je možné provést nejpozději do 60 min. před zahájením aktivity.

Postup rezervace

Podmínkou pro rezervaci je dostatečný kredit na zákaznickém účtu nebo platná permanentka!!

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci můžete zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil a to do 8. hodiny ranní daného dne pro odpolední lekce (lekce po 12. hodině včetně) nebo do 20:00 předešlého dne pro dopolední lekce (začínající před 12. hodinou).

Pro Workshopy je termín zrušení bez penaliaze nejpozději pět kalendářních dní před dnem, kdy Workshop probíhá. (Příklad: Sobotní Workshop lze bez penalizace zrušit nejpozději v neděli předchozí týden.)

Ve vyjímečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci on-line, je možné o zrušení požádat formou SMS správce systému na tel. 734545266. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup zrušení rezervace

Podmínky pro penalizaci

K penalizaci (k nevrácení kreditu nebo vstupu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu, tzn. a) po 20. hodině předešlého dne pro lekce začínající před 12. hodinou daného dne, b) po 8. hodině ranní téhož dne pro lekce začínající po 12. hodině daného dne včetně), c) pro Workshopy méně jak pět kalendářních dní před dnem konání akce.

Podmínky náhradníka

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 2 h před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník. Pokud nastane stav, kdy se uvolní místo a Vy se budete chtít aktivně účastnit vybrané lekce, budete o této skutečnosti informován SMS zprávou (zdarma) a je nutné následně svou účast potvrdit. Po potvrzení účasti přechází náhradník do role standardní rezervace.

Podmínky kreditního systému a postup dobití kreditu

Kredit se dobíjí na recepci našeho centra nebo převodem na účet 2300723576/2010. Protože je naše recepce bez trvalé obsluhy, prosíme o dobíjení vždy před začátkem nebo po ukončení lekce, které se budete účastnit.

Minimální částka pro dobití kreditu je 100,- Kč. 

Platnost kreditu od dobití je 12 měsíců. Minimální částka pro prodloužení platnosti kreditu je 100,- Kč. Při podkročení kreditu pod 140,- Kč Vám bude zaslán informační email. Kredit již nelze převézt zpět, refundace není možná. Kredit však lze převézt na jiný účet v rezervačním systému.

V našem studiu nepřijímáme platební karty ani šeky či stravenky.